دسته‌ها
محصولات برنزی هفت سین برنزی

هفت سین برنزی طرح برگ پایده دار

هفت سین برنزی طرح برگ پایده دار

یک سفره هفت سین ساده، زینت بخش روزهای ابتدای بهار و بهانه‌ای برای جمع شدن همه اعضای خانواده دور هم است. سفره‌ای که از ۷ نشانه تشکیل شده و هر کدام از سین‌های آن فلسفه‌ای جذاب دارد. توجه به چیدمان عناصر روی سفره هفت سین و هماهنگی رنگ‌ها و سبک‌‌های ظروف مورد استفاده در سفره هفت سین،در زیبایی آن تأثیر زیادی دارد.

ماهی سفره هفت سین تان بودم، ای کاش صبح که بیدار میشدی از خواب

نگران نگاهم میکردی ببینی زنده ام هنوز آیا….!

هفت سین برنزی طرح برگ  پایه دار، به سفره هفت سین شما نمایی تازه می بخشد. این محصول دارای جلوه ای زیبا و شیک، مخصوص سفره هفت سین است. جنس این ست هفت سین، برنز با کیفیت است. و همچنین رنگ آن ثابت و قابل شستو شو است. طرح این مدل، هفت سین برگ بوده و پایه داراست. و ظروف کوچک هفت سین، مناسب برای گذاشتن سنجد ، سیر ، سیب ، سمنو ، سرکه ، سکه و سماق است. ظرف بزرگ هفت سین، مناسب برای گذاشتن سبزه بوده؛ و رحل این محصول، مناسب قرآن است. همچنین دارای دو عدد جا شمعی، برای قرار دادن شمع سر سفره هفت سین است، که جلوه خاصی به آن می دهد.

مجموعه یازده  پارچه هفت سین شامل موارد زیر می باشد:

  • 6 عدد ظرف کوچک طرح برگ برنزی
  • 1 عدد ظرف بزرگ طرح برگ برنزی
  • 2 عدد جاشمعی پایه دار برنزی
  • 1 عدد آیینه پایه دار طرح گل برنزی
  • 1 عدد رحل برنزی پایه دار

طراحی این ظروف،به شما این امکان را می دهد تا از این ست برنزی، علاوه بر استفاده در سفره هفت سین، به عنوان ظروف دکوری در تزئین دکوراسیون منزل، رستوران های و … نیز استفاده نمایید. شما می توانید این ست ظروف هفت سین را در کیفیت اصلی و قیمتی مناسب از فروشگاه مدگردی خریداری نمایید.

هفت سین برنزی طرح برگ پایه دار، مناسب جهت تزئین دکوراسیون های مختلف، با تم های کلاسیک و مدرن بوده و قابلیت استفاده بر روی میز خاطره، بوفه، میز هفت سین، در مکان های نقلی و مجلل را دارد .

وب سایت مدگردی، یکی از معتبر ترین و معروف ترین فروشگاه های اینترنتی فعال، در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات برنزی و دکوری بوده، و تا کنون مورد توجه بسیاری از کاربران و مشتریان علاقه مند به این نوع محصولات قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.