دسته‌ها
محصولات برنزی هفت سین برنزی

هفت سین برنزی مدل فرشته بالدار

هفت سین برنزی مدل فرشته بالدار

هفت‌سین مجموعه‌ای از هفت چیزِ نمادین است که نام آنها با حرف «سین» شروع می‌شود و به‌ طور سنتی در نوروز، سال نو ایرانی، گسترانده می‌شود.

هفت‌ سین از مشهورترین مراسم نوروز است که روی زمین، میز یا سفره گذاشته می‌شود و معمولاً اعضای خانواده در زمان گردش سال، در کنار آن می‌ نشینند. این سفره از گردهم آوردن و انتخابِ هفت چیز از موارد مقابل است)، سکه، سمنو و سنبل، سیب، سنجد، سماق، سیر، سرکه، سبزه (دانه‌های گندم و امثال آن که قبلاً در بشقابی کاشته و سبز کرده‌اند.

بر حسب عادت، چیزهای دیگری نیز برای تکمیلِ مفاهیم روحانی و نمادین سین‌ها بر این سفره قرار می‌گیرند؛ از جمله آینه، کتاب، شمعدان، تخم مرغ رنگی، ماهی قرمز، گل، شیرینی بر سفره هفت‌سین جای می‌گیرند. هفت سین برنزی مدل فرشته بالدار،از محصولات با کیفیت،شیک و دل نواز برند مدگردی به شمار می رود.

که  طراحی وتولید دستان هنرمند کادر مجرب و توان مند، مجموعه قدرتمند مدگردی است. طرح فرشته های زیبا، برای مجموعه هفت سین؛ از جمله طرح هایی است همیشه چشم نواز بوده و همواره طرفداران خودش را داشته است. این طرح جدید برای امسال نیز با طرحی بسیار زیبا ارائه شده است.

هفت سین برنزی مدل فرشته بالدار، دارای شش بشقاب طرح گل که با فرشته های بالدارنشسته طراحی شده اند!! یک عدد آینه تزئین شده، دو عدد جا شمعی، همچنین یک رحل قرآنی جهت قرار گیری قرآن بر سر سفره هفت سین است. این محصول، از جنس برنز  ساخته شده به تعداد ده عدد دارای نظافت آسان و قابل شست و شو است که نسبت به محصولات مشابه از قیمت مناسب و کیفیت خوبی برخوردار است.

هفت سین برنزی مدل فرشته بالدار،جلوه خاصی به سفره های هفت سین شما عزیزان می دهد .مجموعه بزرگ مدگردی امیدوارست بتواند برای شما مشتریان ارجمند کالای با کیفیت، با جنس عالی ارائه دهد .

امید است با اعتماد و خرید از محصولات شرکت مدگردی، از تولیدات داخلی حمایت کرده و سال خوبی در کنار عزیزانتان داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.